XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD
Profesyonel Metal Heykel Tedarikçisiyiz !!

Yüksek kalite, en iyi hizmeti, uygun fiyat !!!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD

Çin XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD Sertifikalar
Çin XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD Sertifikalar
Benim için yaptığınız muhteşem Paslanmaz Çelik ve Bronz heykeller için çok teşekkür ederim. Biçimlendirmeye ve renk ayarına yönelik profesyonel öneriniz bahçede çok daha çekici heykeller yaptı. Bence yeni iş çok yakında gelecek.

—— TAYVAN çıkışlı Chiang Shien-Ming

Bu heykellere gösterdiğiniz çaba için benim için büyük bir zevk. Bu paslanmaz çelik heykel çok sayıda turisti çeken gerçekten harikaydı. Son kurulumda profesyonel teknik ve tavsiyeler için çok vey teşekkür ederiz. Gelecekte uzun vadeli iş ilişkileri devam edebileceğimizi umuyorum.

—— ABD'den Arjantin Arjantinli

Müşterilerimiz etkileyici dış mekan Paslanmaz çelik heykellerinizi çok sevdiler. Bu modern tasarımlardan etkilendiler ve etkilendiler. Kalifiye işçileriniz için teşekkürler, bizim için çok iyi sanat çalışmaları yaptı. Gelecekte iyi ilişkiler kuralım.

—— Hollanda'dan Tom Claassen

Mükemmellik ve gelişmiş üretim ruhunuz beni çok şaşırttı. Yaptığın heykel dış mekan dekorasyonu için son derece muhteşem. Bütün heykellerin müşterilerimizden yüksek yorumları var. Bu unutulmaz heykeller için gerçekten teşekkürler! daha fazla işbirliği olabilir diliyorum !!!

—— Fransa'dan Escultor

Ben sohbet şimdi

XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD

1 2 3 4 5 6
XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD
Genel Bakış Ofis Ofis -3 sergi salonu Atölye-1 Atölye-2
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : FLY ART
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 2,000,000-3,000,000
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 80% - 90%

xiamen Fly art metal Sculpture co., ltd Xiamen Fujian, Çin'de bulunmaktadır.Heykel tasarımı, üretimi ve montajında ​​20 yılı aşkın deneyime sahibiz.Yurtiçinde ve yurtdışında birçok ünlü heykeltıraşla, yaratıcı bazı tanınmış Landmark heykelleriyle daha birçok İşbirliği örneği var.Chengdu Jiulong Cang Uluslararası Finans Merkezi'ndeki Panda heykeli gibi, Sekizinci St. San Francisco ABD'de bulunan 28 metre yüksekliğindeki Paslanmaz çelik ayna Venüs heykeli.ayrıca tüm dünyadaki daha birçok tasarımcı ve heykeltıraşla işbirliği yapıyoruz.

Sanatsal düşüncenin mükemmel Dönüşümünü yapmayı taahhüt ediyoruz.En güzel ve titiz zanaatkarın ruhundan yola çıkarak, sanatın mükemmel yorumu için çağa ayak uyduran yeni teknoloji ve zanaatları benimseyin.

Firmamız 10.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 3-5 tasarımcı ve 60-80 kalifiye ustaya sahiptir. Aynı anda farklı heykel projeleri yapabiliriz.

Firmamız üretimde uzmanlaşmıştır: paslanmaz çelik heykel, peyzaj heykeli, bronz heykel, dekoratif heykel, büyük açık hava heykeli, sanatsal heykel, Kil kaplama ve tornalama, Sanat türevleri, 3D baskılı metal heykel.

Çeşitli Sanatsal yaratım, otel, bahçe, Plaza, Anıt ve benzeri talepleri karşılayabiliriz.

Tüm dünyada daha fazla heykel sanatçısı ile işbirliği yapmayı ve Kentsel Heykel Sanatının Refahına ve Gelişimine Katkı için içtenlikle sabırsızlanıyoruz.

 

Çin XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD şirket Profili 0


Çin XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD şirket Profili 1

Çin XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD şirket Profili 2

 

 

 

İletişim bilgileri
XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Benny Deng

Tel: 86-13806009080

Faks: 86-592-551-6608

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)